След 37-годишна служба в полицията- време за заслужен отдих

Пещера-Пазарджик. Георги Сивков- младши-полицейския инспектор от група „Охранителна полиция“ днес навършва своята 60-годишнина. С това той слага край на „скромната“ си 37-годишна служба в редиците на вътрешното министерство, която в същност е и по-голямата част от неговия земен живот.
В знак на уважение, почит и признателност началникът на РУ-Пещера главен инспектор Христо Георгиев му връчи почетен плакет на управлението, икона на „Свети Георги Победоносец“ и много подаръци.
Неговите колеги от управлението му пожелаха дълги години здраве, лично и семейно щастие, много поводи за радост и гордост.
Те се надяват младши-инспектор Сивков да навестява често младите си колеги, като им помага със знания и опит в нелеката им полицейска работа.