Peshteraprim – заедно водим с истинска добавена стойност - не стойност на намерениятаЗА НАС

Състезание по ориентиране ще се проведе в Пещера

Orienteering box

Организатори на проявата са Община Пещера, ТД „Купена“ и Спортен клуб по ориентиране „Вариант 5“

[dropcap]П[/dropcap]ещера. Състезанията за купа „Снежанка“ и купа „Пещера“ ще се проведат на 21 и 22 август. Организатори на проявата са Община Пещера, ТД „Купена“ и Спортен клуб по ориентиране „Вариант 5“. Това съобщи за Peshteraprim  Георги Киев- председател на ТД „Купена“.

Снимка : pixabay

Състезанието по ориентиране ще започне на 21 август /събота/. Старт на Класическа дистинация Св. Константин ще бъде даден в 13:00 часа. Награждаването на победителите за купа „Снежанка“ ще бъде от 16:00 часа.

В неделния ден е предвидена Спринтова дистанция, която ще започне в 10:30 часа на пл. „България“. Обявяването на резултатите и награждаването на победителите за купа „Пещера“ ще бъде в 12:30 ч.

В състезанията право на участие имат всички клубове и ученически спортни шкколи в страната с неограничен брой състезатели.

Сайтът ни използва бисквитки, за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този го, Вие се съгласявате с Общите ни условия

error: Съдържанието е защитено !!!