28 април 2024
Димитър Насков6:44, 26 септември 20221min

Спартак Пещера надигра Оборище Панагюрище с 1:0

spartak peshtera-panagyurishte

Пещера. Пещерци постигнаха втора победа за сезона надигравайки панагюрци с 1:0. Двата отбора си поделиха по едно полувреме, като през първата част Спартак диктуваха темпото и след красив гол на К. Харизанов в 33 минута логично поведоха с 1:0. До края на полувремето пещерци изпуснаха още 2 чисти положения за гол. През втората част Оборище бе по-подготвен физически и наложи натиск, но до гол не се стигна, даже напротив Спартак създаде няколко положение за гол, които бяха профукани.