20 април 2024

Фк „Спартак“ Пещера записа първа победа за сезона

spartak peshtera.

Пещера. „Спартак“ записа първа победа за сезона, побеждавайки с 3:2 отбора на „Тракиец“- Главиница. Срещата започна превъзходно за нашите момчета, след като в 7 минута Харизанов бе повален в наказателното поле и бе отсъдена дузпа, която бе превърната в гол. В 22-та минута Харизанов направи резултата 2:0 и така даде нужното спокойствие на домакините.

През втората част пещерци отново диктуваха темпото и в 67-та минута Александров направи резултата класически 3:0.Последните минути на мача, момчетата се отпуснаха и допуснаха 2 нелепи гола, от които единият беше пресилена дузпа. Ето и състава :