Пазарджик- София. С три на нула в полза на Славия завърши днешният домакински мач на Хебър, който се игра на стадион „Васил Левски“ в столицата, под съдийството на Радослав Гидженов. Йон Бакеро откри в 24-а минута. В 59-а минута Галин Иванов успя да удвои аванса на Славия. Крайният резултат беше оформен в 90-а минута от Емил Виячки.

Първото полувреме доведе и първия гол на гостите, а до края му Славия продължи да натиска, като Дебърлиев трябваше да прави още спасявания.  В началото на второто полувреме столичани продължиха с по-активните действия и удвоиха аванса си. След много хубав извеждащ пас зад защитата към Галин Иванов, „десетката“ преодоля Дебърлиев и вкара. Първоначално попадението беше отменено, но след преразглеждане от ВАР се оказа, че ситуацията е била редовна и попадението беше зачетено.

В 68-а минута Олекси Лобов отправи мощен удар от дистанция, който обаче се оказа доста неточен. В 73-а минута Галин Иванов също пробва, но и той не сполучи. Две минути по-късно Дебърлиев парира изстрел на Кирилов. В 90-а минута беше оформен крайният резултат. След ъглов удар Дебърлиев увисна, а Емил Виячки беше на точното място, за да вкара за 3:0.

ХЕБЪР: 1. Петър Дебърлиев (К), 98. Георги Търтов, 5. Мартин Михайлов, 10. Пламен Крумов, 38. Хлеб Бухал, 25. Мауро Серкейра, 12. Емануил Манев, 23. Клаудио Бонани, 30. Боян Кнежевич, 77. Октай Хамдиев, 99. Тодор Чаворски

СЛАВИЯ: 21. Светослав Вуцов, 3. Ертан Томбак, 23. Емил Виячки, 37. Венцислав Керчев, 4. Людовик Соарес, 71. Кристиян Стоянов, 33. Галин Иванов, 93. Кемело Нгуена, 10. Радослав Кирилов (К), 88. Тони Тасев, 7. Йон Бакеро.