27 април 2024
Димитър Насков7:53, 24 февруари 20201min

Валери Божинов с куриозно завръщане в италианския футбол

valeri bozhinov
Валери Божинов не игра нито една минута, но получи червен картон в първия си мач за италианския втородивизионен Пескара. 34-годишният Божинов беше изгонен от резервната скамейка още в 26-ата минута на мача на тима като гост на Кротоне заради протести срещу съдийските решения.
 Българинът беше изпратен в съблекалнята след сигнал на страничния съдия при резултат 1:0 за Кротоне. Пескара загуби двубоя с 1:4, а Божинов вероятно ще бъде наказан поне за следващата една среща на отбора.